Oáza klidu

8. června 2010 v 18:06 | T-R |  Miš-maš
Někdy je všechno zamotané, složité a frustrující. Takové období mám právě nyní. Vše jako by se spiklo proti mně, nic se nedaří, ba právě naopak. Problémy se kupí jeden na druhém, neubývají. A do toho příšerná vedra, která mě snad až příliš vyčerpávají, jak fyzicky, tak psychicky.

Naštěstí pořád ještě mám své jistoty, o které se mohu opřít. Přátelé, rodina, víra v obrat k lepšímu, to všechno mě podrží. Ještě že tak.

I v tom uspěchaném týdnu jsem si našla čas a navštívila své oblíbené místo. Ležela jsem, poslouchala jemné tóny tiché hudby, popíjela čaj a pokuřovala z vodní dýmky. A bylo mi fajn. Taková místa jsou pro člověka vzácná a měl by si jich vážit - místa, kde se může uvolnit a nalezne mír a klid. Ať jsou to oblíbené podniky, kde stále potkávám stejné a známé lidi, ať jsou to opuštěná místa v přírodě či ulicích, někdy stačí i oblíbený kout v bytě. Obyčejná místa, která se, naším stráveným časem tam, stávají výjimečnými, pouze a jen pro nás. Bez takových míst bych těžko zvládala současnou situaci. Děkuji za ně.

A co vy? Také máte své oázy klidu?
 


Komentáře

1 zapomenuta zapomenuta | 8. června 2010 v 20:20 | Reagovat

Osobně mé oázy klidu jsou především bez lidí. To znamená krásné vyhlídky do kraje, často kousek mimo cestu, kam nikdo nechodí. A jediné co je slyšet je zpěv ptáků a chroustání hmyzu. Ach... to je taková krása.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama