Podzim

31. října 2010 v 11:25 | T-R |  Miš-maš
12
Neznám nic krásnějšího, než za slunného odpoledne pobíhat v závějích pestrobarevného listí. Ano, podzim je mé oblíbené roční období. A ten letošní je, co se týče slunečního svitu, překvapivě štědrý, alespoň oproti většinovému modelu českých podzimů.

Jen toho draka jsem letos ještě nepouštěla, zvířátka z kaštanů a žaludů nestavěla a dokonce ani fotograficky nezdokumentovala to, co mám na podzimu nejradši - barevné koruny stromů.

Jo, z lidí se stávají dospělí stejně, jako stromy žloutnou a červenají. Množství volného času je v nepřímé úměře k množství povinností. A právě ty povinnosti hrozivě narůstají.

A tak, když už nějaký ten volný čas je, raději se tráví s bližními, ve městech, na venkově, po akcích, po venku. Jen ta kreativita tím nějak trpí. Moje fotografické náčiníčko, a stejně s ním i to malířské, již dlouho dobu zahálí, tudíž mi nezbývá, než zveřejňovat rok i více staré fotografie.

Ale blog to přežil... =)
 


Komentáře

1 Vé | Web | 3. listopadu 2010 v 21:49 | Reagovat

Ano přesně, času je málo a povinností mnoho. Teď už podzim skoro není všechny listy postupně opadávají a za chvilku zase bude to depresivní mezidobí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama