The Secret: Fenomén pod jménem Tajemství

23. srpna 2012 v 9:04 | T-R |  Na téma...
Myslím, že není třeba dlouze objasňovat poselství Tajemství. Předpokládám, že to je věc dobře známá. Nicméně, je tu pár věcí, které bych ráda zmínila.

Když jsem se poprvé dostala k filmu a knize, převládlo ve mně nadšení. Toto nadšení bylo ještě umocněno jednoduchostí a zprofanovaností Tajemství. Proč ne? Nebylo by úžasné kdyby to byla pravda? Postupem času následovala jisté ochabnutí mých emocí. A přišly pochybnosti.

Proč by to měla být pravda? Proč by někdo něco takového měl sdělovat světu? Proč takovou, téměř až sprostou, formou? Jak by to mohlo fungovat? A co kdyby to opravdu fungovalo, jsem připravená rozházet si svůj poklidný svět?

Ale zkusila jsem to. Snažila jsem se. Nejvíce mě sráželo, že jsem nikdy nenašla někoho, kdo by řekl: "Žádný strach, vážně to funguje." Nikdo, kromě aktérů ve filmu, to neřekl. Stejně jsem zkusila věřit.

A teď tu stojím a pro váš všechny, kdo to zkoušíte nebo chcete zkusit, říkám: Vážně to funguje. Nebojte se do toho skočit. Buďte trpěliví, ono to přijde. Časem se naučíte, co je ta správná cesta. Hlavně věřte.

Vím, že tento článek si jistě přečtou zrovna ti lidé, kteří ho budou potřebovat. Pokud to čtete, zamyslete se nad tím. Narazili jste na mě cíleně, nikoli náhodou. Udělejte si hezčí život, zrovna jako já.

Už nevím, jak dlouho znám Tajemství. Myslím, že to bude něco mezi dvěma a třemi roky. Nyní mám vysněnou práci, studuji školu, která mě naplňuje a povede k uskutečnění dalšího mého životníhu snu, ač jsem to na začátku ani netušila. Mám vlastní byt a dost peněz. Mám okolo sebe úžasné kamarády, se kterými podnikám vše, co jsem kdy chtěla. Ale hlavně jsem získala svého vysněného partnera. A to díky Tajemství. Díky tomu, že jsem se nevzdala a dál věřila. Díky tomu, že jsem na některé z těch věcí vydržela čekat i léta. Díky němu jsem našla své poslání, své štěstí a svůj životní sen. Protože jsem si to přála.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama