Žiju ve svém vlastním snu

24. srpna 2012 v 22:28 | T-R |  Miš-maš
Jednoho dne jsem prostě pochopila, jak život funguje a jak si s ním hrát. Už nesním, teď žiji. A můj život je takový, jaký jsem si vysnila. Někdy mě to maličko děsí. Někdy mám strach si přát dál. Ale tyhle pocity jsou ničím v porovnání s těmi ostatními.

Štěstí. Jaké je to štěstí, když můžete usínat v náruči muže, o kterého jste si téměř 3(!!!) roky vydržela bojovat. Pro většinu žen asi ta největší představa štěstí. Je to tak. Nádherná jistota toho, že teď už zůstanete spolu se trošku plácá s mojí povahou, která potřebuje změny. Mám maličko strach zůstat, jak to řící, usadit se. Myslet na společné bydlení, rodinné vztahy, děti... Maličko mě z toho šimrá u žaludku (ale že už bych si za tu dobu mohla zvyknout!), na tohle asi nebudu dost stará nikdy.

Já mám prostě boty toulavý, ale co, to ten můj Muž taky. Možná proto nám to spolu tak jde.

No, nicméně jsem se chtěla dobrat tomu, co následuje po splnění snu. Překvapivě - další sen. Nový sen. Myslím si, že ten můj prvotní záměr, ta touha po Muži, která mi trvala uskutečnit 3 roky, odstartovala novou éru. Nyní se mé touhy začaly plnit daleko rychleji (nebo jen nejsem tak náročná?). Spíš si myslím, že už jsem se to naučila. Teď jsem pro změnu chtěla nějaké zážitky, nějaké nové vztahy, co se týká přátel, a nějaké staré v klidu opustit. Kupodivu se povedlo všechno, hladce, rychle.

Chtěla jsem víc peněz, voilá!, je jich tolik, že ani nevím, kde se vzaly. Chtěla jsem najít své poslání, životní sen, vášeň, co mě bude i živit. A přišel TEN nápad. A pak příležitosti k jeho realizaci.

Bůh, energie, karma, Tajemství... je to jedno. Je naprosto lhostejný, v co věříte. Základem totiž asi bude ta víra sama.

Víte, jak je báječný mít báječný život? Já se jen divím, že si ho nepořídí víc lidí. A neříkejte, že na to někdo nemá, že má špatný zkušenosti, slabou psychiku...bla bla bla... Vím, co jsou to deprese a osamění, vím, co je to narušená rodina, vím, co je to šikana a bolest.

Nic, kromě smrti, není akceptovatelná výmluva. A umřít už se prej taky nemusí! ;)
 


Komentáře

1 nano nano | Web | 24. srpna 2012 v 22:33 | Reagovat

supr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama