Úterní mišmaš

6. listopadu 2012 v 22:09 | T-R |  Miš-maš
Celý svět je v mé hlavě a já na to poslední dobou trochu pozapomněla. Ztrácím se ve svém vlastním štěstí. Bože, kdo by byl řekl, že jakmile dosáhnu nějaké své spirituální mety, vrátím se do plytkých většínových výšin (nebo spíš nížin?). Ne, dnes si nestěžuji. Děkuji za prozření.

Je hrozné zjištění, že se opravdu jde utopit ve štěstí. A jediným majáčkem je takový ten blbý hryzavý pocit u srdce. Nebo to možná bylo v zátylku. Nevím. Ale byl. Takový malý absťák. Nedostatek své drogy v podobě mého muže nesu velice těžce, ale nyní, když ho mám dostatek, ba až přebytek, začínám opět jasně myslet. Ale na jak dlouho?

Skutečně zahodím svoji mysl a duši pro lásku? Já jsem sivždycky myslela, že láska je naší podstatou a nyní vidím, jak mě zbavuje sebe. Nebo je to zdání a já jsem více já právě, když z celého srdce miluji?

Neznám hezčí pocit, než pozorovat milovaného člověka. Je úžasné cítít, že nyní, konečně, je vše jak má být, s životní láskou po boku, s vyhlídkou na budoucnost a konec. Ale přitom to není žádná pofidérní jistota dobrého konce. Spíš vědomí zapadnuvšího kousku puzzle.

Možná to byla intuice, která mě provedla tím vším, co vedlo k Muži. Nebo nějaká vyšší síla dala, že jsem vytrvala a přesto přese všechno mě dovedla do cíle.

Láska existuje.
 


Komentáře

1 miss-holiwood miss-holiwood | Web | 6. listopadu 2012 v 22:14 | Reagovat

pěkný blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama